Zamknij
REKLAMA

Szansa dla młodych niepracujących

15:30, 02.06.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Za pośrednictwem Urzędu Miasta w Lęborku Twin Media Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców powiatu lęborskiego do skorzystania ze wsparcia oferowanego w  ramach II edycji projektu „Akademia młodych 4”. Z projektu mogą skorzystać osoby bez pracy (bierne zawodowo, niezarejestrowane w PUP) w wieku 18-29 lat z  powiatu bytowskiego, lęborskiego i kościerskiego. Celem projektu jest zaktywizowanie  wszystkich osób objętych wsparciem.

W ramach projektu można skorzystać:

  • z doradztwa zawodowego;
  • ze szkoleń kończących się egzaminem, które nadają kwalifikacje/kompetencje. Podczas szkoleń uczestnikom wypłacimy stypendium szkoleniowe, zapewnimy zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7, materiały szkoleniowe i dydaktyczne, wyżywienie, ubrania robocze;
  • z nawet 6-cio miesięcznych staży przyuczających do zawodu, ze stypendium stażowym w wysokości 1057,60 zł „na rękę”/m-c i ubezpieczeniem. Podczas staży uczestnikom zapewnimy zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7 oraz ubezpieczenie NNW.

Formy wsparcia, z jakich skorzystają uczestnicy projektu będą dostosowane do ich potrzeb, predyspozycji i oczekiwań.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są od 15.06.2020 r do 26.06.2020 r. w Bytowie, przy ul. Zaułek Drozdowy 2. W sumie ze wsparcia skorzysta co najmniej 60 osób.

Dokumenty rekrutacyjne i szczegółowe informacje nt. wsparcia są dostępne na stronie www.twinmedia.pl, profilu firmy na Facebook’u, a także udzielają ich pracownicy w/w biura. Informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem: 796 000 054. Projekt realizowany będzie w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości „STOLEM” w Lęborku.

Organizatorzy do kontaktu zapraszają także pracodawców, którzy poprzez staż przyuczą do zawodu swoich przyszłych pracowników.

Projekt „Akademia młodych 4” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. 

Źródło: lebork.pl

 

 

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz