Zamknij
REKLAMA

Aktywni Seniorzy

11:30, 24.06.2020 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

Seniorzy korzystający z wsparcia oferowanego w Klubie Osiedlowym BAZA działają. Chętnie uczestniczą w szerokiej gamie zajęć w ramach projektu "Ożywiony Lębork Nowy Świat - usługi społeczne dla mieszkańców obszaru rewitalizacji". Uczestnicy projektu brali już udział  m.in. w zajęciach plastycznych, muzycznych i spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Tematyka zajęć jest dopasowywana przez animatora społecznego do zainteresowań i potrzeb uczestników. Seniorzy podczas zajęć stawiają na rozwój osobisty. Rozwijają także swoje kompetencje społeczne.

Punkt Wsparcia Seniorów w Klubie Osiedlowym BAZA przy ulicy Łokietka 5 prowadzony przez Stowarzyszenie EDUQ funkcjonuje w ramach projektu "Ożywiony Lębork Nowy Świat - usługi społeczne dla mieszkańców obszaru rewitalizacji". Liderem projektu jest miasto Lębork.

Projekt "Ożywiony Lębork Nowy Świat- usługi społeczne dla mieszkańców obszaru rewitalizacji" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Źródło: lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz