Zamknij
REKLAMA

Wakacje!!!

19:35, 26.06.2020 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

No to mamy wakacje! Dzisiaj uczniowie zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje, które potrwają 66 dni. We wtorek 1 września wrócą do szkoły, do sal i ławek, a nie do zdalnego nauczania - trzeba mieć nadzieję, że tak będzie.

To był niesamowity rok szkolny. Około 1/3 terminowego czasu nauki uczniowie spędzili w domach ucząc się zdalnie.

Dzięki nowoczesnym technikom komunikacji oraz zakupionym przez samorząd Lęborka dla szkół, a następnie przekazanym uczniom tabletom (102 sztuki) ten trudny dla uczniów, nauczycieli i rodziców okres udało się przejść bez większych zakłóceń. (UM Lęborka)

Na zdjęciach zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 i w Przedszkolu nr 10. Najstarsze grupy żegnały się z przedszkolem, aby od września pójść do 1 klasy.

Wszystkim życzymy udanych wakacji i pięknej pogody.

Źródło: lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz