Zamknij
REKLAMA

Wkrótce koniec budowy

04:00, 04.09.2020 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

W sierpniu relacjonowaliśmy budowę tego nowego obiektu rekreacyjno-sportowego, który powstaje na zapleczu komendy straży pożarnej od strony ulicy Orlińskiego przy stacji kolejowej „Lębork Nowy Świat”. Obecnie boisko wraz z zapleczem rekreacyjnym jest prawie gotowe. Wszystkie prace mają być zakończone jeszcze we wrześniu br.

Kompleks składa się z wielofunkcyjnego boiska z nawierzchnią poliuretanową do gier zespołowych o wymiarach 16x39 i lekkoatletycznej bieżni okólnej o długości 108 metrów. W północnym narożniku boiska znajduje się siłownia zewnętrzna. Przy wejściu na boisko ustawiono ławki, kosze na śmieci, a przed obiektem wybudowano miejsca parkingowe na 10 pojazdów.

Oprócz funkcji rekreacyjno-sportowej nowe miejsce realizować będzie też funkcje edukacyjne. Wzdłuż bieżni rozmieszczone zostały tablice poglądowe dotyczące bezpieczeństwa pożarowego, które będą służyły celom edukacyjnym podczas wizyt dzieci w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku. Obiekt zresztą powstał częściowo na terenie Straży.

Na zdjęciach widzimy włodarzy miasta oraz radnych, którzy odwiedzili teren inwestycji. Obecny był również Komendant PSP Lębork st. kpt. Piotr Krzemiński.

Źródło: lebork.pl

 

 

 

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz