Zamknij
REKLAMA

Szkoła pod nowym dachem

15:30, 07.09.2020 | K.L
Skomentuj Fot: powiat-lebork.com
REKLAMA

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lęborku ma już nowe pokrycie dachowe. To kolejne zadanie zrealizowane w ramach systematycznej modernizacji i podnoszenia standardów lokalowych placówek oświatowych, dla których Powiat jest organem prowadzącym i całkowicie sfinansowane z jego środków.

Wymiana pokrycia dachowego na ZSO 2 zakończyła proces wymiany dachu na całym kompleksie budynków zajmowanych przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 i Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych. To spowodowało, że zabytkowy zespół budynków odzyskał pełnię świetności i funkcjonalność, podwyższonej odporności na zmienne warunki atmosferyczne.

Zakończenie robót i odbiór inwestycji nastąpiły zaledwie w 2 miesiące od podpisania umowy na wykonawstwo. Dokumenty potwierdzające prawidłowość wykonanych prac podpisane zostały w obecności Tomasza Tutaka, dyrektora ZSO2, Marka Loewnau – wykonawcy z Ogólnoeuropejskiej Firmy Wielobranżowej „UTENA”, inspektora nadzoru i pracownika Referatu Realizacji Inwestycji Starostwa Powiatowego w  Lęborku. Po części roboczej odbioru, wartą ponad 271 tys. zł inwestycję wizytowali w obecności dyrektora szkoły: Alicja Zajączkowska – Starosta Lęborski, Edmund Głombiewski – Wicestarosta Lęborski i Krzysztof Król – Sekretarz Powiatu.

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz