Zamknij
REKLAMA

Serce od Serca

07:00, 28.11.2020 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

Na ulicach Lęborka stoją już od kilku tygodni metalowe serca na plastikowe nakrętki. Wczoraj, w piątek (27.11) stanęło kolejne duże niebieskie serce  na rogu ulic Staromiejskiej i Targowej.

Zebrane nakrętki trafią do lęborskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu „Niebieski Skarb”, a pozyskane tą drogą fundusze wesprą osoby chore i z niepełnosprawnością.

Serce, które wczoraj symbolicznie otworzył Burmistrz Lęborka Witolda Namyślaka wraz z Sekretarzem Miasta Marianem Kurzydło, zakupione zostało ze zbiórki w internecie przeprowadzonej przez nieformalną grupę „Pomagamy Lębork”.

Podczas krótkiego spotkania przy sercu prezes „Niebieskiego Skarbu” Agnieszka Pujsza-Pomorska wraz z członkami Stowarzyszenia przekazała na ręce inicjatorów zbiórki Mateusza i Patryka Domaros oraz Kamila Erona podziękowania za zaangażowanie w zbiórkę, zakup i przekazanie pojemnika, a Burmistrzowi i Sekretarzowi podziękowanie za wskazanie lokalizacji oraz montaż metalowego pojemnika w kształcie serca do podłoża.

Zachęcamy lęborczan do włączenia się do akcji zbierania nakrętek!

Źródło: lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz