Zamknij
REKLAMA

Trwają odbiory ulicy Granicznej

14:00, 25.05.2021 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

Ulica Graniczna to nowo wybudowana ulica na przemysłowym terenie dzielnicy „Lębork Wschód”. Zaczęły się już odbiory techniczne. Inwestycja to zielone światło dla przedsiębiorców.

Nowa droga umożliwi podmiotom zlokalizowanym na terenie Specjalnej Słupskiej Strefie Ekonomicznej i pobliskich terenach usługowo-przemysłowych budowę hal, magazynów oraz zagospodarowanie terenu pod podjęcie działalności gospodarczej. Jedną z nowych inwestycji przy ulicy Granicznej jest pierwsza na Pomorzu stacja paliw skroplonego gazu ziemnego LNG dla transportu ciężarowego i komunalnego. Przy nowej drodze swoje hale i magazyny budują już kolejne firmy.

W ramach I etapu budowy ulicy granicznej wybudowano 600-metrowy odcinek asfaltowej drogi pomiędzy rondem Wileńska/Graniczna, a ulicą Korzenną. Położono kanalizację deszczową z systemem podczyszczania wód opadowych oraz postawiono 16 ledowych lamp. Droga, tak ważna dla ożywienia życia gospodarczego, otrzymała stuprocentowe dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Źródło: lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%