Zamknij
REKLAMA

Egzamin na kartę rowerową

08:33, 05.06.2021 | K.L
Skomentuj Fot: KPP Lębork
REKLAMA

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku we współpracy ze szkołami powiatu lęborskiego organizuje dla dzieci i młodzieży egzamin praktyczny na kartę rowerową na policyjnym miasteczku ruchu drogowego.

 

Egzaminy będą przeznaczone dla dzieci, które zdały egzaminy teoretyczne w szkołach i ukończyły 10. rok życia. Policjanci zapraszają chętne grupy od 7 do 18 czerwca 2021 roku w godzinach 08:15 – 13:15 po wcześniejszym ustaleniu terminu.

 

Egzaminy będą przeprowadzane na terenie miasteczka rowerowego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku przy ulicy Toruńskiej 5, z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z panującą pandemią COVID-19 dla grup do 50 osób.

Ważna informacja: na teren jednostki policji wstęp będą miały tylko grupy dzieci egzaminowanych wraz z nauczycielami opiekującymi się daną grupą. Na terenie jednostki dostępne będą środki do dezynfekcji dłoni.

Zgłoszenia od dyrekcji szkół przyjmują:

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku, st. asp. Arkadiusz Loda lub asp. Andrzej Wałęga, pod numerem telefonu 47 74 24881.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%