Zamknij
REKLAMA

12. mieszkań w nowym budynku

20:39, 09.06.2021 | K.L
Skomentuj Fot. lebork.pl
REKLAMA

12. mieszkań w nowym budynku jeszcze w tym miesiącu zostanie przekazanych oczekującym lokatorom. Nowy budynek komunalny przy ulicy Grunwaldzkiej 16 jest już po odbiorach.

Zakończyły się prace przy budowie budynku komunalnego na ulicy Grunwaldzkiej 16. Czterokondygnacyjny budynek posiada 12 mieszkań o powierzchni od 29 do 44 m2. Mieszkania usytuowane na parterze przystosowane będą dla osób z niepełnosprawnością. Budynek jest częściowo podpiwniczony, podłączony do miejskiego ogrzewania. Każde mieszkanie posiada instalację telewizji naziemnej oraz internetowej. Na zapleczu budynku wybudowano oświetlony parking dla kilkunastu pojazdów.

Jeszcze w tym miesiącu mieszkania zostaną przekazane do zasiedlenia oczekującym lokatorom.

Budowlane przedsięwzięcie, podobnie jak wcześniejsze nowe budynki przy Placu Piastowskim i ulicy Stryjewskiego otrzymało 35 procentowe dofinansowanie z Funduszu Dopłat Banku Gospodarstwa Krajowego. Koszt to ok. 2 mln 25 tys. zł z czego 35% kosztów kwalifikowanych pokryła dotacja.

Źródło: lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

HmmHmm

0 0

Zastanawia mnie wg jakich kryteriów przyznawane sa mieszkania rodzinom. Cwaniactwo góruje nawet w takich przypadkach. 10:23, 13.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%