Zamknij
REKLAMA

Za nami Koncert Earth Festival w Uniejowie. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

00.00, 25.08.2021 Materiały partnera
Na scenie w Uniejowie Michał Szpak. Fot. Michał Kubacki/uniejow.net.pl

Myślą przewodnią tegorocznego Earth Festival w Uniejowie było hasło #ZaczynamOdSiebie. Na zakończenie dwudniowego festiwalu ekologicznego odbył się wielki koncert "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski". Wystąpili m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak i Bajm, Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski i Kwiat Jabłoni.

Earth Festival Uniejów 2021 to nie tylko niedzielny koncert gwiazd. Były to dwa dni pełne rozmaitych aktywności w ,,ekomiasteczku'' o tematyce ekologicznej. Na wszystkich odwiedzających czekały bezpłatne atrakcje, gadżety oraz rozmaite aktywności związane z ekologią. Earth Festival odbył się w Uniejowie już po raz czwarty.

 

Dwa dni można było spędzić podczas minionego weekendu w Uniejowie łącząc rozrywkę i zabawę z potrzebą zaangażowania na rzecz powstrzymania dalszego pogarszania kondycji biosfery Ziemi i kondycji człowieka. 

 

Podczas dwudniowego festiwalu w Uniejowie można było poszerzyć swoją wiedzę na temat tego, jak każdy z nas może zadbać o naszą planetę. Organizatorzy i partnerzy wydarzenia zapewnili atrakcje dla całych rodzin – można było np. wziąć udział w warsztatach zero waste, stworzyć własny las w słoiku, dowiedzieć się, jak będzie wyglądała przyszłość transportu, namalować eko-mural i podszkolić się z segregacji śmieci.

W niedzielę 22 sierpnia o godz. 20:00, po zakończeniu piknikowej części festiwalu, odbył się na koncert gwiazd. Wystąpili Beata Kozidrak i Bajm, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Michał Szpak, Paweł Domagała, Wilki, Golden Life, Enej, Sound’n’Grace oraz Kasia Mosek.

 

Koncert emitowany w telewizji poprowadzili prezenterzy Polsatu: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna oraz tworzący prywatnie parę Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Przez cały weekend relacje z Uniejowa emitowano również na kanałach Polsatu i Polsatu News. 

 

 

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%