Zamknij
REKLAMA

Koniec służby policjantów z OPP w Gdańsku

10:56, 02.09.2021 | K.L
Skomentuj Fot. KPP Lebork
REKLAMA

W miniony wtorek 31 sierpnia kierownictwo lęborskiej Policji pożegnało funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku, którzy przez cały letni sezon wspierali mundurowych z Łeby w pełnieniu służby na terenie miasta i gminy Wicko.

We wtorek 31 sierpnia br. w Łebie odbyło się pożegnanie dwudziestu funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku, którzy podczas trwania sezonu letniego 2021, wspierali łebskich policjantów w ich codziennej służbie. Komendant Powiatowy Policji w Lęborku, nadkom. Mariusz Mejer podziękował wszystkim funkcjonariuszom za ich udział i zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców jak i turystów odwiedzających nasz powiat.

Sezon letni to czas wytężonej pracy mundurowych. Dodatkowe siły w postaci funkcjonariuszy OPP w Gdańsku bez wątpienia stanowiły niezbędne wsparcie dla łebskich policjantów. Oddelegowani do służy policjanci od 1 lipca do końca sierpnia br. czuwali nad porządkiem publicznym oraz bezpieczeństwem mieszkańców i turystów, którzy wybrali na swój wypoczynek nadmorskie miejscowości z lęborskiego powiatu. Zakwaterowanie i wyżywienie tych funkcjonariuszy było możliwe dzięki wsparciu finansowemu samorządów gminy Wicko i Łeby.

O bezpieczeństwo turystów i mieszkańców Łeby przez cały letni sezon dbali również oddelegowani przez Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku do pełnienia służby na terenie tego miasta funkcjonariusze pionu dochodzeniowego i kryminalnego. Nie zabrakło również w tym okresie większej ilości patroli ruchu drogowego, które można było zauważyć na drodze W-214.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%