Zamknij
REKLAMA

Dwie propozycje z okazji obchodów Dnia Niepodległości

15:53, 05.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Tegoroczne obchody Dnia Niepodległości rozłożone są w czasie. Pierwsze imprezy zaczną się już jutro, 6 listopada. Sobotę proponujemy zacząć na sportowo, a po południu m.in. uczestniczyć w żywej lekcji historii.

W sobotę 6 listopada, z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości, odbędą się Indywidualne Biegi Przełajowe. Start i meta w lasku przy Stadionie Miejskim w Lęborku. Zapisy od godz. 10:00, start godz. 11:00.

Z kolei po południu będzie miało miejsce patriotyczne wydarzenie pn. PRZYSTANEK NIEPODLEGŁA. Będzie to połączenie żywej lekcji historii polskich militariów _prezentacja pojazdów militarnych, a także motocykli zabytkowych odbędzie się na zewnątrz starostwa od godziny 13.00), zajęć dla najmłodszych, patriotycznych prezentacji w wykonaniu Młodzieżowego Domu Kultury i Państwowej Szkoły Muzycznej w Lęborku (początek godz. 16.00). Po części patriotycznej, w której oprócz już wymienionych, wystąpi Chór Belferek - pod dyrekcją Wojciecha Siedlika, odbędzie się koncert Orkiestry Kameralnej PSM z udziałem solistów. Każdy będzie mógł również skosztować legendarnej grochówki z kuchni polowej, przygotowanej przez Andrzeja Florczyka z Pogorszewa.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%