Zamknij
REKLAMA

Najnowszy, październikowy numer Expressu Biznesu już jest!

12:22, 17.10.2018 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

Sceptyków, którzy jak mantrę powtarzają, że politycy ciągle oszukują, zachęcamy do tego, aby tym bardziej patrzeć im na ręce, rozliczać i głosować. Każde wybory są ważne, a samorządowe są szczególne. Dlaczego?

To akurat bardzo proste. Od Twojego głosu zależy to, czy w Twoim regionie coś zmieni się na lepsze. Przestań zastanawiać się nad tym, czy głosować, a zacznij myśleć o tym, na kogo głosować. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, aby w niedzielę 21 października oddać głos na najlepszego kandydata.

W związku z wyborami w październikowym numerze przedstawiamy kandydatów na prezydentów największych miast na Pomorzu. Podsumowujemy również działania samorządowców, którzy w regionie z sukcesem działają już od dłuższego czasu.

Ambicją Expressu Biznesu jest przekazywanie aktualnych i przekrojowych informacji z zakresu gospodarki. Dlatego warto zapoznać się z artykułem na temat planów rewitalizacji terenów postoczniowych na gdańskiej wyspie Ostrów. Nadto poruszamy kwestię zmian personalnych i piszemy o inteligentnych rozwiązaniach w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.

Nieodłączną częścią numeru jest kącik Lifestyle, w którym znaleźć można relację z tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dodatkowo publikujemy relacje z eventów i konferencji, w których uczestniczyliśmy.

https://issuu.com/rvs.designer/docs/68_db452511d8941b

Życzymy przyjemnej lektury!

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone