Zamknij
REKLAMA

Odwiedź królestwo słodkości! Takich ciast nie ma nigdzie indziej

00.00, 28.01.2019 artykuł sponsorowany
Fot. depositphotos

Na początku była tylko pracownia cukiernicza, w której można było zamówić słodkości z dowozem do domu. Klienci, którzy pokochali wypieki Słodkiej Strefy od pierwszego kęsa, szybko skłonili jednak właścicieli do otwarcia stacjonarnej cukierni połączonej z kawiarnią. Teraz niesamowite ciasta i torty można zajadać w klimatycznym wnętrzu, popijając je przepyszną kawą lub – jeśli ktoś marzy o prawdziwej słodkiej ekstazie – gorącą czekoladą.

Słodka Strefa, mieszcząca się przy ul. Morskiej 4 w Redzie (naprzeciwko Aquaparku), od wejścia zachęca, by rozsiąść się wygodnie w jasnym, przytulnym wnętrzu i jeść, jeść, jeść... Choć Słodka Strefa stawia na jakość, a nie na ilość, wybór ciast jest ogromny! Każdy znajdzie ciasto, dzięki któremu jego kubki smakowe oszaleją z radości.

Codziennie w ofercie są świeże ciasta, torty i tarty prosto z pracowni cukierniczej Słodkiej Strefy. Na ich widok ślinka cieknie i ma się ochotę skosztować dosłownie każdego. Wszystkie wypieki wyglądają przepysznie i tak samo smakują. A jeśli ktoś nie może się zdecydować, czego spróbować (lub którego ciasta spróbować najpierw), w wyborze pomoże mu zawsze uśmiechnięta i uczynna obsługa, która wie wszystko o serwowanych w Słodkiej Strefie smakołykach.

W królestwie słodkości nie brakuje także lodów. Dzięki współpracy z lodziarnią, która - podobnie jak cukiernia - stawia na najwyższą jakość, Słodka Strefa serwuje naturalne lody o niespotykanych nigdzie indziej smakach.

Ciasta i inne słodkie pyszności uwielbiają towarzystwo dobrej, aromatycznej kawy. W Słodkiej Strefie jej zapach czuć już od progu. Klienci mają do wyboru dwa rodzaje ziaren, z których jest parzona. W jednym młynku znajduje się dostępna przez cały rok kawa Intencion, w drugim – kawa miesiąca (co miesiąc z innego zakątka świata). Ci, którym ona zasmakuje, mogą kupić ziarna na miejscu i raczyć się nią również w domowym zaciszu.

Na miłośników gorącej czekolady również czeka wiele płynnych pyszności. Kawiarnia serwuje aż pięć odmian belgijskiej czekolady: białą, mleczną, rubinową, a także deserową z zawartością 50% i 80% kakao. Co miesiąc można też zasmakować innej czekolady miesiąca. Podobnie jak w przypadku kawy, co miesiąc pochodzi ona z innej części świata i pozwala odkrywać nowe smaki. Jeśli ktoś chciałby raczyć się pyszną, belgijską czekoladą również w domu, może kupić ją w formie kaletek pakowanych po 100 g oraz tabliczek.

Do domu można zabrać również przepyszne ciasta Słodkiej Strefy. Wszystkie pyszności są bowiem dostępne również na zamówienie. Z odpowiednim wyprzedzenie można zamówić tort z indywidualną dekoracją na np. chrzest, komunię, rocznicę ślubu, wieczór panieński czy ślub.

Masz ochotę na słodką ucztę? Nie czekaj - odwiedź Słodką Strefę!

 

Słodka Strefa

ul. Morska 4, Reda

tel. 506 507 977

www.slodka-strefa.pl

Facebook: Słodka Strefa

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%