Zamknij
REKLAMA

Urząd Pracy obwieścił

04:30, 20.05.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku obwieścił jaką pomoc do tej pory otrzymali przedsiębiorcy naszego powiatu w ramach Tarczy Antykryzysowej - o tym informuje poniższy plakat.

14 maja Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lęborku poinformował, iż uruchamia III nabór wniosków o udzielenie dofinansowania

  • części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną, niezatrudniającego pracowników
  • części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne dla mikroprzedsiębiorcy, małego i średniego przedsiębiorcy.


Nabór wniosków prowadzony będzie w terminie od 15.05.2020 r. do 28.05.2020 r. Wnioski można składać drogą elektroniczną przez portal praca.gov.pl.

Uwaga!
Przed wypełnieniem wniosku należy szczegółowo zapoznać się z:

„Zasadami ubiegania się o udzielanie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniającego pracowników"

lub    „Zasadami ubiegania się o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne dla mikroprzedsiębiorcy, małego i średniego przedsiębiorcy".

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu  59 8667 129 lub 59 8667 131.
 

Źródło: lebork.praca.gov.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz