Zamknij
REKLAMA

Chronią przed słońcem i insektami! Te rolety to prawdziwy hit

09:34, 14.06.2021 | artykuł sponsorowany
Fot. materiały promocyjne ANWIS

Osłona przeciwsłoneczna i moskitiera w jednym? To możliwe dzięki systemowi SCREEN firmy Anwis. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w otoczeniu domu i ogrodu, sprawiając, że uciążliwe słońce, porywisty wiatr oraz owady nie są już problemem!  

Roleta idealna do każdej przestrzeni 

Roleta SCREEN sprawdzi się na każdego rodzaju oknach i dużych przeszkleniach. Może być montowana we wnęce lub na elewacji. 

W nowo budowanych domach sprawdzi się roleta SCREEN w systemie podtynkowym. Przy zastosowaniu tego rozwiązania jedynym widocznym elementem rolety pozostaje tkanina, którą można dopasować do swoich potrzeb oraz elewacji domu. 

Rozwiązanie proponowane przez firmę Anwis idealnie sprawdzi się również jako przesłona pergol lub altan. W takim przypadku można zamontować skrzynkę odwrotnie, co pozwala na umieszczenie prowadnic oraz tkaniny bliżej zewnętrznej części konstrukcji. W ten sposób dostępna przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana.

SCREEN to idealny poziom widoczności i nasłonecznienia 

Decydując się na rolety SCREEN, można decydować m. in. o stopniu przezierności tkaniny (0%, 1%, 3%, 4%). Wraz ze wzrostem współczynnika otwarcia, zwiększa się stopień przenikania światła. 

Roleta o wartości 0%, zapewni pełną prywatność oraz całkowite zaciemnienie. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się na przykład w salach konferencyjnych lub w pomieszczeniach domowych, w których chcemy mieć odrobinę intymności. 

Tkaniny o większym stopniu przezierności często stosowane są na pergolach czy tarasach. Ich zaletą jest to, że eliminują refleksy świetlne i zapewniają kameralny charakter osłanianej przestrzeni, ale jednocześnie zapewniają widoczność tego, co znajduje się na zewnątrz. 

Roleta SCREEN - bogactwo możliwości i zastosowań 

Rolety SCREEN są odporne na wilgoć, wysoką temperaturę i promieniowanie UV. Dzięki temu sprawdzają się nawet w trudnych warunkach pogodowych. 

Głównym zadaniem rolet SCREEN firmy Anwis jest ochrona pomieszczeń przed intensywnym słońcem oraz nadmiernym nagrzewaniem. Dzięki systemowi ZIP, w którym tkanina jest zintegrowana z prowadnicami bocznymi, zabezpieczają przestrzeń również przed silnym wiatrem. 

Roleta ustawiona w pozycji zamkniętej to również bariera chroniąca wnętrza przed insektami i zanieczyszczeniami. Zastosowanie tego rozwiązania w domu, altanie lub w biurze zapewnia komfort wypoczynku oraz pracy. 

Dopasuj roletę do siebie! 

Rolety SCREEN Anwis można z łatwością dopasować do każdego przeszklenia. Dostępne są rolety o szerokości do 6 m lub powierzchni 18 m2. 

Tkaniny charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i kolorystyką. Dzięki temu każdy może stworzyć ciekawą aranżację pasującą do miejsca, w którym montowana jest roleta. Do wyboru jest 47 tkanin i 15 kolorów osprzętu (od bieli i szarości, po antracyt, grafit czy czerń).  

Wszystkie modele rolet SCREEN Anwis są wyposażone w sterowanie elektryczne, co zapewnia komfort użytkowania. Pozycję rolety można ustawić za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Można również podłączyć rolety do automatyki pogodowej lub programatora czasowego, dzięki czemu będą podnosić się i opuszczać bez naszej ingerencji. 

Rolety SCREEN to trwałość, wygoda i wiele zastosowań. Dzięki nim w każdej chwili możemy stworzyć w swoim domu, ogrodzie i biurze optymalne warunki, zgodne z naszymi potrzebami. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%