Zamknij

Kamil Osowski

Przyzamcze 12, 84-300 Lębork

504 059 189

O nas

Specjalista ds. żywienia i dietetyki. Wielokrotnie wyróżniany za wysoki profesjonalizm i wkład na rzecz rozwoju marki Dobry Dietetyk w Polsce. W 2015 r zdobył prestiżowe wyróżnienie za doskonałe wyniki terapeutyczne ,,Najlepsze poradnie dietetyczne w Polsce za rok 2015", w roku 2016 otrzymał kolejną nagrodę za wzorową jakość prowadzonych usług dietetycznych, konsekwentną i efektywną realizację założonych celów ,,Jakość roku 2016".

W swojej karierze zawodowej uczestniczył w wielu konferencjach oraz szkoleniach dzięki, którym zdobył odpowiedni zakres wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu m.in: żywienia dzieci i młodzieży, żywienia kobiet w ciąży, dozwolonego wspomagania w sporcie, zasad zlecania i interpretowania badań laboratoryjnych w gabinecie dietetycznym, strategii postępowania dietetycznego w niedowadze i nadwadze, nietolerancjach pokarmowych, praktycznego stosowania diety eliminacyjnej i żywienia w chorobach autoimmunizacyjnych.

Wysoki stopień przygotowania merytorycznego wykorzystuje również podczas prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz prelekcji poruszających szeroką tematykę żywienia, terapii nadwagi czy wspomagania dietetycznego w chorobach.