Zamknij

Eksabit

Staromiejska 29, 84-300 Lębork

602 795 867

O nas

Sieć Alsen powstała w 2003 roku. Obecnie zrzeszonych jest ponad 300 salonów komputerowych na terenie całego kraju i wciąż poszerzana jest ich ilość, aby dotrzeć jak najbliżej do klienta.  To sprawia, że Alsen jest  największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce.


Kluczowym elementem wspierającymi działanie sieci Alsen jest sklep internetowy www.alsen.pl. Funkcjonalność naszego sklepu oraz równomierne pokrycie kraju naszymi salonami, pozwala klientowi m.in na zamówienie towaru przez Internet i odebranie go osobiście w naszych salonach.

Sieć Alsen wykorzystuje potencjał sieci internetu, tworząc miejsce, dzięki któremu nie ruszając się z domu możesz zakupić wymarzony sprzęt i bez kosztów transportu odebrać go w naszym sklepie. Salon komputerowy Alsen w Lęborku powstał w 2010 r. Doświadczenie i  nieustanny rozwój pozwalają prowadzić naszą działalność stawiając na pierwszym miejscu satysfakcję z Twoich udanych zakupów. Specjalizujemy się w sprzedaży komputerów stacjonarnych, notebooków, oprogramowania, kas fiskalnych oraz innych produktów renomowanych producentów sprzętu elektronicznego. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi oraz zadowolenie z przeprowadzonych u nas transakcji. Dzięki Tobie stajemy się jeszcze lepsi!