Zamknij
REKLAMA

W Maszewie Lęborskim Mikołajki trwały trzy dni

11.59, 07.12.2022 KL Aktualizacja: 12.42, 07.12.2022
Skomentuj Fot. UG Cewice
REKLAMA

W Domu Kultury w Maszewie Lęborskim Mikołajki obchodzone były przez trzy dni. Obchody zaczęły się już w sobotę 3 grudnia.

Pierwszego dnia czyli 3 grudnia o godzinie 17:00 przed Domem Kultury w Maszewie Lęborskim stanęła choinka, a dzieci wraz z Mikołajem wspólnie zapaliły na niej światełka. Następnie udały się na wspólną zabawę. Organizatorzy przeprowadzili kilka konkursów z nagrodami, a jednym z nich był list do Świętego Mikołaja. Wybrano również najciekawsze stroje uczestników mikołajowego balu. Nie mogło też zabraknąć Mikołaja z workiem prezentów - ponad 140 dzieci otrzymało paczki. W międzyczasie trwał świąteczny kiermasz, który wsparł sołtys wraz z radą sołecką Maszewa Lęborskiego.

W następnym dniu Mikołaj zawitał na zajęcia fitness, a  w trzecim, czyli 6 grudnia przyjął w domu kultury dzieci klas 0-3 ze Szkoły Podstawowej w Maszewie Lęborskim. Po tym spotkaniu udał się do szkoły, aby odwiedzić pozostałych uczniów i pracowników. Mikołaj nie zapomniał o seniorach, z którymi spędził czas w maszewskiej bibliotece. Na sam koniec częstował słodyczami napotkanych mieszkańców gminy. To były bardzo pracowite trzy dni dla maszewskiego św. Mikołaja.

Źródło: Katarzyna Drywa/UG Cewice

(KL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%