Zamknij
REKLAMA

Zwiększone siły policyjne na terenie Łeby i gminy Wicko

08:30, 30.06.2022 | KL
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

Na terenie Łeby i gminy Wicko przez cały letni sezon miejscowych mundurowych w pełnieniu służby wspierać będą funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku. Dodatkowe siły policyjne mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających te rejony.

W najbliższy piątek 1 lipca Komendant Powiatowy Policji oficjalnie przywita funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku. 26 funkcjonariuszy, stanowiących dodatkowe siły policyjne, będzie wspierać mundurowych z Łeby w pełnieniu służby na terenie miasta oraz gminy Wicko.

Dodatkowo KPP w Lęborku skieruje do służby na terenie Łeby wsparcie policyjne w postaci służb dochodzeniowych i kryminalnych. W tym okresie nie zabraknie również większej ilości patroli ruchu drogowego, które zadbają o bezpieczeństwo na drodze W-214.

Funkcjonariusze OPP będą pełnić na naszym terenie służbę do 31 sierpnia. Zakwaterowanie i wyżywienie tych policjantów będzie możliwe dzięki wsparciu finansowemu samorządów gminy Wicko i Łeby.

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%