Zamknij
REKLAMA

Zatrzymany 46-latek, który obnażał się przed dziećmi

11.51, 08.08.2022 KL Aktualizacja: 11.54, 08.08.2022
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

Lęborscy policjanci zatrzymali 46-latka, który prezentował małoletnim poniżej 15 roku życia czynności seksualne. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W zeszłym tygodniu dyżurny lęborskiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że  w jednej z wakacyjnych miejscowości na terenie powiatu lęborskiego mężczyzna masturbuje się na oczach dzieci. Niezwłocznie we wskazany rejon skierowano patrole. W rozmowie ze zgłaszającymi policjanci ustalili, że przy małoletnich dziewczynkach, będących na wypoczynku letnim w nadmorskiej miejscowości w świetlicy onanizował się 46-letni mieszkaniec tego samego ośrodka. Dzieci podały rysopis podejrzanego mężczyzny. Mundurowi wkrótce zatrzymali 46-latka, który trafił do policyjnego aresztu, a śledczy zajęli się wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Mężczyzna  w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu policjanci przeprowadzili z nim czynności procesowe, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Lęborku. W miniony piątek mężczyzna usłyszał zarzut prezentowania wykonania czynności seksualnej polegającej na onanizowaniu się przed małoletnimi poniżej 15 roku życia w celu zaspokojenia seksualnego. Prokurator Rejonowy w Lęborku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz opuszczania kraju. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lębork

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%