Zamknij
REKLAMA

Przekroczył prędkość o 88 km - stracił prawo jazdy

13.53, 11.08.2022 KL Aktualizacja: 14.00, 11.08.2022
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

Policjanci z lęborskiej „drogówki” zatrzymali kierowcę, który jechał z prędkością 138 km/h, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Kierowca został ukarany mandatem w kwocie 2500 złotych, stracił uprawnienia do kierowania, a do jego konta dopisano 10 punktów karnych.

Do zatrzymania nieodpowiedzialnego kierowcy doszło w niedzielę 7 sierpnia na ul. Abrahama w Lęborku. Policjanci kontrolowali tam prędkość poruszających się pojazdów. W pewnym momencie zauważyli jadące z dużą szybkością auto osobowe vw. Urządzenie pomiarowe wskazało, że pojazd pędził 138 km/h, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h! Kierowca vw został zatrzymany do kontroli. Mundurowi ukarali 33-latka mandatem karnym w kwocie 2500 złotych oraz zabrali mu uprawniania do kierowania pojazdami, a do jego konta doszło 10 punktów karnych.

Nadmierna prędkość, niestety, od wielu lat, jest główną przyczyną zdarzeń drogowych. Osoby, które nie stosują się do ograniczeń prędkości, stanowią duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu szczególnie w mieście - przekonują lęborscy funkcjonariusze.

Źródło: KPP Lębork

 

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%