Zamknij

Zderzenie dwóch samochodów na trasie Wicko – Gęsia.

. 13:18, 16.12.2025 Aktualizacja: 13:20, 16.12.2025
Skomentuj Zderzenie dwóch samochodów na trasie Wicko – Gęsia.

Jak wstępnie ustalili policjanci ruchu drogowego, 58-letnia mieszkanka gminy Wicko, kierująca toyotą, podczas skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu audi. Pojazdem tym podróżował 41-letni kierowca oraz 18-letni pasażer, również mieszkańcy gminy Wicko. W wyniku manewru doszło do zderzenia czołowo-bocznego obu aut.

58-latka z podejrzeniem urazu kręgosłupa oraz obrażeń wewnętrznych, a także młody pasażer audi, który skarżył się na ból głowy i szyi, zostali przetransportowani do szpitali. Na szczęście obrażenia, jakich doznali, nie zagrażały ich życiu.

Przeprowadzone na miejscu badania alkomatem wykazały, że oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 58-letniej kierującej toyotą. Na miejscu pracowali również technicy kryminalistyki, którzy zabezpieczyli ślady oraz oba pojazdy do dalszych oględzin.

 

fot. Komenda Powiatowa Policji w Lęborku

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gle24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%