Zamknij
REKLAMA

Zatrzymali złodzieja alkoholu

06.00, 04.03.2021 K.L
Skomentuj Fot: KPP Lębork
REKLAMA

Policjantem jest się w każdej sytuacji, również po służbie, a nawet w stanie spoczynku, co udowodnili wczoraj funkcjonariusz referatu patrolowo - interwencyjnego z lęborskiej jednostki policji oraz emerytowany policjant, którzy zatrzymali złodzieja alkoholu.

We wtorek (2 marca) po południu w czasie wolnym od służby asp. Bartłomiej Świtka, przewodnik psa z lęborskiej komendy policji, zauważył w miejscowym dyskoncie podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który z naręczem alkoholu stał za drzwiami wejściowymi do sklepu. Gdy drzwi otworzyły się przed wchodzącym do sklepu klientem, mężczyzna wybiegł na zewnątrz. Policjant podejrzewając, że to złodziej, dogonił go i obezwładnił. Mężczyzna siłował się z funkcjonariuszem, był agresywny i próbował uciec. Tę sytuację zauważył przechodzący obok emerytowany policjant, przez wiele lat pełniący służbę dyżurnego w lęborskiej jednostki policji, który niezwłocznie udzielił asp. Świtce pomocy przy obezwładnieniu złodzieja i wezwaniu patrolu.

Jak się okazało zatrzymany przez policjantów 32-latek z powiatu wejherowskiego, ukradł w sklepie alkohol i napoje energetyczne. Skradziony towar policjanci przekazali obsłudze sklepu, a 32-latka ukarali mandatem w wysokości 500 zł.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%