Zamknij
REKLAMA

Niebezpieczne zdarzenie drogowe w gminie Nowa Wieś Lęborska

16.47, 17.01.2022 .
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

W sobotę policjanci pracowali ma miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na trasie Łebunia – Rekowo Lęborskie. 22-latka kierująca skodą wjechała w drzewo. Kobieta z poważnymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o ostrożną jazdę.

W sobotę przed godziną 11:00 na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca skodą 22-latka z powiatu wejherowskiego z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła bokiem skody w drzewo. Jechała sama. Do zdarzenia doszło na prostej drodze pomiędzy Łebunią i Rekowem Lęborskim. Kobieta z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia zabezpieczając ślady i dowody, w tym samochód 22-latki do szczegółowych oględzin oraz kierując ruchem. Od kobiety została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Obecnie śledczy szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Panująca obecnie aura sprawia, że warunki na drogach są wyjątkowo niebezpieczne. Dlatego policjanci apelują do kierowców o stosowanie się do przepisów prawa o ruchu drogowym, przewidywanie zagrożeń i odpowiedzialną jazdę. Pamiętajmy, że gdy nawierzchnia robi się śliska, prędkość dopuszczalna nie zawsze oznacza prędkość BEZPIECZNĄ!

Źródło: KPP Lębork

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Gość Gość

0 0

Chyba między Łebieniem, a Rekowem . Bo gdzie Łebunia , a gdzie Rekowo . 20:14, 17.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%