Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek w gminie Wicko

16:46, 06.08.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Lęborscy policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr W213 w gminie Wicko. 

Dyżurny lęborskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Wicko, na drodze wojewódzkiej nr W213. Na miejsce niezwłocznie skierowani zostali policjanci, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że najprawdopodobniej kierujący Audi nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i na łuku drogi, 21-letni mieszkaniec powiatu słupskiego uderzył w drzewo. Jedna z pasażerek pojazdu, 19-letnia mieszkanka powiatu słupskiego poniosła śmierć na miejscu. Kierujący i jedna z pasażerek, 22-letnia mieszkanka powiatu słupskiego trafili do szpitala. Kolejna pasażerka, również mieszkanka powiatu słupskiego nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia policjanci przez kilka godzin pracowali wspólnie ze strażakami, prokuratorem i technikami kryminalistyki. Śledczy zabezpieczyli ślady i dowody, sporządzili dokumentację fotograficzną, szkic sytuacyjny oraz oględziny samochodu i miejsca zdarzenia, a pojazd został zabezpieczony do celów procesowych. Zgromadzone materiały dowodowe pozwolą na szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone