Zamknij
REKLAMA

Groźna kolizja - kierowco jedź ostrożnie

11:45, 07.08.2020 | K.L
Skomentuj Fot: KPP Lębork
REKLAMA

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej W 214 prowadzącej do Łeby. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowe. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Policja apeluje – dojedźmy bezpiecznie na wakacje.

W czwartek po godz. 8.30 dyżurny lęborskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej W 214 prowadzącej do Łeby doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci z wydziału ruchu drogowego lęborskiej komendy oraz służby ratunkowe. Policjanci którzy przyjechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie, w którym uczestniczył  seat i vw. Jak ustalili policjanci 19-letnia kobieta, mieszkanka powiatu lęborskiego prowadząca seata, jadąc w kierunku Łeby, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją samochodu i  najechała na jego tył. Na szczęście żadna osoba nie odniosła poważniejszych obrażeń i policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową. Sprawca został ukarany mandatem karnym a policjanci zatrzymali kierującym dowody rejestracyjne z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne pojazdów.

Policjanci apelują do kierowców, aby respektowali wszystkie znaki drogowe a przede wszystkim te dotyczące ograniczeń prędkości. Chwila nieuwagi może skończyć się bardzo niebezpiecznie. Pozwoli to uniknąć takich jak opisanych powyżej sytuacji lub poważniejszych w skutkach zdarzeń drogowych.

Źródło: KPP Lębork

 

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz