Zamknij
REKLAMA

POWROTY Z WAKACJI POD KONTROLĄ

12:00, 26.08.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Ostatni weekend wakacji to czas powrotów z letniego wypoczynku. Te dni to także czas wytężonej pracy dla policjantów ruchu drogowego. W dniach 27 – 28 sierpnia lęborscy policjanci przeprowadzą działania pn. „Bus" i „Prędkość". Ich celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas wakacyjnych powrotów.

Ostatnie dni wakacji to czas wytężonej pracy dla policjantów drogówki. Większa ilość patroli oraz punktów kontrolnych ma na celu zapewnienie bezpiecznych powrotów z letniego wypoczynku.

Podczas najbliższych dni lęborscy policjanci będą prowadzili wzmożone działania, których celem jest ograniczenie tragicznych następstw wypadków drogowych, jak również zapewnienie płynności ruchu i bezpieczeństwa na drogach podczas wzmożonych przejazdów związanych z powrotami z wakacji. Podczas działań wykorzystane zostaną zarówno pojazdy oznakowane, jak i nieoznakowane, wyposażone w wideorejetratory.

Patrole drogówki szczególną uwagę zwrócą na korzystanie przez kierującego i pasażerów z pasów bezpieczeństwa, sposób przewożenia dzieci, a także stosowanie się do ograniczeń prędkości. Każdy zatrzymany do kontroli kierowca zostanie poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Przed nami ostanie dni wakacji. Wspólnie zadbajmy o bezpieczny powrót dzieci do szkoły.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz