Zamknij
REKLAMA

Areszt za pobicie dla dwóch mieszkańców Lęborka

11:00, 25.09.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Lęborka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 19-letniego mieszkańca powiatu lęborskiego. W środę lęborski sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Do pobicia doszło w poniedziałek 14 września br. około godziny 23.00 na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska. Z ustaleń policjantów wynika, że zatrzymany 30-latek wraz z innym 21-letnim mężczyzną, posługując się niebezpiecznymi narzędziami, pobili 19-letniego mieszkańca gminy Nowa Wieś Lęborska. Na skutek pobicia doznał on poważnych obrażeń, ale obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze natychmiast przystąpili do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu lęborskiego, którzy trafili do policyjnego aresztu. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu pobicia.

Wczoraj, na wniosek śledczych, lęborski sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres 3 miesięcy. Za pobicie grozi im do 8 lat więzienia.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz