Zamknij
REKLAMA

Policjanci podziękowali strażakom

15:05, 12.10.2021 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku, mł. insp. Joanna Kowalik – Kosińska podziękowała dwóm funkcjonariuszom Straży Pożarnej z Lęborka i Nowej Wsi Lęborskiej, którzy pomogli policjantom w ustaleniu i zatrzymaniu mężczyzny podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku przedstawiciele lęborskiej Policji podziękowali strażakom za ich pomoc i zaangażowanie w ustaleniu osób mogących mieć związek ze spowodowaniem wypadku drogowego, w którym zginął 42-letni mieszkaniec Śląska. Dzięki sprawnej wymianie informacji i skutecznej współpracy ze strażakami, policjanci ustalili kto jest odpowiedzialny za to przestępstwo.

Do zdarzenia doszło 21 września br. na terenie gminy Cewice, gdzie peugeot boxer zjechał z drogi, dachował a następnie uderzył w drzewo. Niestety śmierć na miejscu poniósł znajdujący się w tym aucie 42-letni mężczyzna. Jako pierwsi na miejsce dojechali funkcjonariusze straży pożarnej, którzy ustalili, że tym samochodem jechały jeszcze inne osoby, które uciekły z miejsca zdarzenia i pomogli policjantom w uzyskaniu informacji, które w efekcie przyczyniły się do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o spowodowanie wypadku. 38-letni mieszkaniec Lęborka usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku, mł. insp. Joanna Kowalik – Kosińska oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego, st. asp. Arkadiusz Loda, przekazali funkcjonariuszom PSP w Lęborku oraz OSP w Nowej Wsi Lęborskiej podziękowania za profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc w ustaleniu sprawcy wypadku, wręczając im drobne upominki.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%