Zamknij
REKLAMA

Komunikat ze szpitala

17:30, 25.06.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Szpital w Lęborku poinformował, że zamierza wybrakować (zniszczyć) dokumentację z 1999 roku. Jest to działanie zgodne z przepisami dotyczącymi przechowywania dokumentacji medycznej.

Dokumentację medyczną wydaje Archiwum Zakładowe Szpitala w terminie do 10.07.2020r.

Osoby, które w tych latach były hospitalizowane w lęborskim szpitalu mogą odebrać oryginały historii choroby (po raz ostatni przed zniszczeniem), osobiście bądź poprzez przedstawicieli ustawowych, a w razie śmierci tych osób przez osoby upoważnione do uzyskiwania dokumentacji w przypadku zgonu osoby hospitalizowanej.

Kontakt w w/w sprawie: Archiwum Zakładowe tel. 598 635 239.  

Źródło: szpital-lebork.com.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz