Zamknij
REKLAMA

Dar dla dzieci na Oddziale Pediatrycznym

07:30, 28.06.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Oddział Pediatryczny SPS ZOZ w Lęborku przyjął niedawno dar od firmy OSI Poland Foodworks. To ufundowane przez firmę puzzle, gry i książki dla dzieci.

Wiemy, jak trudna w ostatnich miesiącach jest sytuacja w szpitalach. Wizyty na oddziałach są ograniczone ze względu na konieczność ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa. Najtrudniej jest zapewne najmłodszym, a taki prezent umili czas przebywania z dala od domu i najbliższych.

Akcja obdarowywania szpitali i domów dziecka została zorganizowana wspólnie z Wydawnictwem MARTEL. W imieniu małych pacjentów bardzo dziękujemy firmom za ten podarunek! (Szpital)

Źródło: szpital-lebork.com.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz