Zamknij
REKLAMA

Bezpłatna mammografia!

12:00, 21.11.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Już jutro - w niedzielę – 22 listopada 2020 roku na dziedzińcu Starostwa Powiatowego w Lęborku stanie mammobus. Badaniom będzie się można poddać w godz. 9.00 – 15.00.

Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich kobiet – mamom, siostrom, przyjaciółkom. Często kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore – rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć. Tymczasem, tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Niestety, zadowalający wynik poprzedniej mammografii nie zawsze gwarantuje, że obecnie nie zagraża nam nowotwór piersi. Bezpłatna mammografia w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ pozwala to skutecznie sprawdzić. Badania przeprowadzi firma Mammo-Med., dysponująca specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowanym personelem medycznym, który dba o profesjonalizm wykonywania badań oraz o odpowiednią przyjazną atmosferę. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego, warto jednak zabrać ze sobą dowód osobisty, bo potwierdzić numer PESEL.

Przypominamy: Bezpłatne badania mammograficzne – dziedziniec Starostwa Powiatowego w Lęborku, ul. Czołgistów 5 – niedziela, 22 listopada, godz. 9.00 – 15.00.

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%