Zamknij
REKLAMA

Dzień Kryminalistyki w "Mechaniku"

14:18, 07.02.2018 | G.B
REKLAMA
Skomentuj

Technicy kryminalistyki, policjanci, pracownicy służb mundurowych, którzy w codziennej pracy stykają się z zagadnieniami przestępczości oraz jej wykrywania przyjadą do Lęborka. W czwartek 15 lutego w budynku "Mechanika" odbędzie się Dzień Kryminalistyki z WSAiB w Lęborku.

Podczas czwartkowego spotkania eksperci zajmą się tematyką zabezpieczania śladów na miejscu zbrodni, handlem ludźmi, odbędzie się również pokaz broni palnej oraz spotkanie z Kołem Naukowym Bezpiecznik. Jest to pierwsza edycja, która odbywa się w Lęborku.

Podczas spotkania swoją pasję przedstawią także studenci z Koła Naukowego Bezpiecznik, którzy aktywnie działają na terenie Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. W ramach swojej działalności uczestniczą w wyjazdach survivalowo-strzeleckich, uczą się obsługi broni palnej, organizują szkolenia antyterrorystyczne oraz szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Bezpieczeństwo Wewnętrzne to jeden z najpopularniejszych kierunków Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Zajęcia mają praktyczny charakter a wykładowcy są cenionymi w środowisku praktykami. W tym roku Wydział Zamiejscowy w Lęborku zostanie rozszerzony o ofertę studiów licencjackich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Spotkanie odbędzie się 15 lutego w auli lęborskiego "Mechanika" (ul. Marcinkowskiego 1) w godzinach 10-14.

(G.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone