Zamknij
REKLAMA

Wakacje z Niebieskim Skarbem

07:30, 10.08.2018 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Przez cały lipiec w siedzibie Stowarzyszenia Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu „Niebieski Skarb”, dwa razy w tygodniu prowadzone były wakacyjne zajęcia dla dzieci.

Był to wspaniały okres, podczas którego kilkanaście dzieci ze Stowarzyszenia (w tym rodzeństwo dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu) wspólnie spędzało czas, bawiąc się i ćwicząc. W organizacje zajęć włączyli się także rodzice. 

- Połączenie zabawy i terapii było głównym celem tegorocznych „Wakacji z Niebieskim Skarbem” – wyjaśnia organizatorka lipcowych spotkań Ewa Bloch. - Poniedziałki były poświęcone na fitness terapeutyczny podczas którego dobrze się bawiliśmy w lekkich i zabawnych układach choreograficznych oraz muzyką według Agnieszki Chartanowicz. W środy wytężaliśmy nasze zmysły w zabawie z piaskiem kinetycznym, cieczą nienewtonowską, ciastoliną, gniotkami czy woreczkami sensorycznymi, które samodzielnie wykonaliśmy. Jedno ze spotkań miało charakter urodzin. Swoje 10 lat świętował z kolegami i koleżankami Mateusz. Podsumowując lipcowe zajęcia to bałaganu było co nie miara, ale był to wesoło i pożytecznie spędzony czas - dodaje.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%