Zamknij
REKLAMA

Zobacz życzenia dla mam od naszych Czytelników!

10:00, 26.05.2018 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Nasi Czytelnicy składają życzenia dla mam na portalu GLE24. Są przepiękne!

Nadszedł dzień, w którym możemy wynagrodzić mamom te wszystkie nieprzespane noce i lata poświęceń. Zobacz, jak robią to nasi Czytelnicy!

- Kochana mamusiu! Dziękuję Ci za wszystkie dni, za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie i każdy uśmiech. Żadne słowa nie opiszą tego, jak jestem Ci wdzięczna za wszystko! Dla najwspanialszej z Mam z okazji jej święta wszystkiego dobrego :) - pisze Agnieszka Strojk.

 

- Dziękujemy Ci za lata wyrzeczeń i poświęceń. Kochamy Cię mocno i życzmy dużo zdrowia - dla mamy Bożeny życzą Dominika i Rafał.

 

- Droga MAMO uśmiechnij się :) przecież dzisiaj jest Twój dzień! Dlatego przesyłam całusa mocnego, życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego!  - życzy Ani - Jacuś malutki :)

 

- Kocham Cię mocno i tęsknię. Ale już niedługo wracam do domu! Tymczasem ślę dużo buziaków i miłości. Jesteś dla mnie najważniejsza! - pisze Julia do mamy Anety.

- Za Twe czułe serce, za mądre nakazy, w dniu Twojego święta DZIĘKUJEMY - sto razy! Kochamy Cię MAMO! - życzą Julia i Marta :)

 

- Z okazji Twego święta, Mamo życzymy Ci zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla nas trudy i starania składamy Ci dzisiaj podziękowania. Kochanej mamie Ewie Wrońskiej wszystkiego co najlepsze życzą: Patrycja,Paweł,  Oktawian,Ania, Krystian i Przemek. KOCHAMY CIĘ BARDZO MOCNO!!!  

 

 

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%