Zamknij
REKLAMA

Twórczość lęborczanki zaskakuje. Zobacz prace "Zdolniaka"!

10.00, 27.05.2018 A.D
Skomentuj
REKLAMA

Takiej galerii jeszcze na naszym portalu nie było! Poznaj Olę Kreft i jej niesamowity talent.

- Nie wiem, jak nazwać moją twórczość, bo zajmuje się wieloma rzeczami. Głównie rysuję, bawię się w projektowanie tatuaży, a nawet wszelkiego rodzaju rękodzieła, portrety, kartki okolicznościowe czy nawet mydła glicerynowe. Od małego uciekałam w twórczość artystyczną, po czym stało się to moim hobby. Nie wyobrażam sobie, żebym miała z jakiegoś powodu przestać tworzyć - mówi Ola.

A co na co dzień robi nasz nowy "Zdolniak"?

- Studiuję kulturoznawstwo w Gdańsku. Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego z takim talentem nie uczę się na ASP. Zazwyczaj odpowiadam, że nie lubię jak ktoś narzuca mi styl rysowania, a nawet wielkość kartki - dodaje z uśmiechem.

Mimo młodego wieku (23 lata) Ola swoją twórczością podbija już serca ludzi. Możemy być dumni, że tak utalentowana osoba pochodzi właśnie z Lęborka!

- To są bardzo przyjemne sytuacje, dzięki którym wiem, że to co robię się podoba. Ostatnio na imprezie związanej z animacją kultury pn.: ,,Kampus kultury”, miałam stoisko z karykaturami i wypalałam imiona w drewienkach. Mój punkt był bardzo oblegany. Nawet nie miałam czasu, żeby cokolwiek zjeść! - kontynuuje "Zdolniak"

W galerii poniżej możecie zobaczyć zdjęcia tej niesamowitej twórczości. Podoba się?

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%