Zamknij
REKLAMA

Dzień Edukacji Narodowej w ratuszu

09:00, 16.10.2019 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Witold Namyślak podziękował nauczycielom, wychowawcom, pracownikom obsługi oraz uczniom osiąganych wyników, pasji i zaangażowania. Spotkanie w szerokim gronie było okazją do nagrodzenia osób, które w ostatnim roku szkolnym miały największy wpływ na kreowanie naszej lęborskiej oświaty. Nagrody i wyróżnienia otrzymali dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie.

Burmistrz Miasta Lęborka, na podstawie Uchwały Nr XXVII-460/2013 Rady Miejskiej w Lęborku z dnia 20 czerwca 2013 r. w sprawie przyjęcia lęborskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży, przyznał nagrody i wyróżnienia.

Lista osób, które zostaną nagrodzone nagrodą i wyróżnieniem Burmistrza Miasta Lęborka w roku 2019.

DZIEDZINA: NAUKA

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

NAGRODA  GŁÓWNA - PIOTR KĄKOL - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA

- ŁUKASZ STECIUK - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- MICHAŁ SADKOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- MATEUSZ KAMIENIECKI - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku
- PAWEŁ KALINOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lęborku
- MACIEJ BARANOWSKI - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA  GŁÓWNA - MAGDALENA NAWROT - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA           

- ZACHARIASZ JAŻDŻEWSKI - Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku
- AMELIA GOŁĘBIOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- PAULA SYNOWIEC - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- WIKTORIA POTOCZNA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- OLGA SZREDER - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- KORNELIA JAKSZTA - Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku
- MATEUSZ TARKOWSKI - Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

KATEGORIA: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

NAGRODA  GŁÓWNA - ARTUR KAMIENIECKI – III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

WYRÓŻNIENIA                  

- PRZEMYSŁAW JĘDRZEJCZYK – Zespół Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku
- TOMASZ HELT – Zespół Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku
- JAKUB WROŃSKI – Zespół Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku

KATEGORIA: SZKOŁA WYŻSZA

NAGRODA  GŁÓWNA – nie przyznano

WYRÓŻNIENIA           

- KAROLINA FORMELA – Politechnika Koszalińska
- PATRYCJA NADOLSKA– Akademia Pomorska w Słupsku
- MICHAŁ ŚMIECHOWSKI – Uniwersytet Warszawski
- AGATA KNURA– Gdański Uniwersytet Medyczny

DZIEDZINA: SPORT

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

NAGRODA  GŁÓWNA - ALEKSANDRA KLIMIK - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA         

- HANNA RUTECKA – Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku
- JONATAN JAŻDŻEWSKI - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku
- MARIA BARANOWSKI – Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku
- IGOR ZAGOŻDŻAN - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lęborku
- MICHAŁ GAJDUS - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lęborku
- NATALIA ZŁOCH - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- WERONIKA KLEJNA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- OLIWIA GOŁĄBOWICZ - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- FRANCISZEK JABŁONOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku
- HANNA WALKUSZ - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku
- AGNIESZKA RZEPKA - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa w Lęborku
- MAGDALENA SZYMAŃSKA – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lęborku
- DAMIAN ABCZYŃSKI - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lęborku
- OLIWIA JACKOWSKA - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lęborku
- MARTA BEDNARZ - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA GŁÓWNA - FILIP LEWANDOWSKI - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA           

- MATEUSZ BOBRUCKI – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lęborku
- JAKUB KOZŁOWSKI– Społeczne Gimnazjum Językowe LTO w Lęborku

KATEGORIA: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

NAGRODA  GŁÓWNA - nie przyznano

WYRÓŻNIENIA          
- WIKTORIA NACZK – Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lęborku
- KAJA POBŁOCKA – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Lęborku

DZIEDZINA: SZTUKA I KULTURA

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

NAGRODA  GŁÓWNA - TOMASZ SPOCZYŃSKI -  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA           

- CARLA HRYCYK    - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku
- TATIANA  MORARI - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lęborku
- JOANNA DAWIDOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- EWA RACZYŃSKA- Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku
- MARIA FORMELA - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku
 - OLIWIA WÓJCIK - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lęborku
- BLANKA SIENKIEWICZ - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku
- PATRYCJA PRZYCHODA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- MAJA TUTAKOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

KATEGORIA: GIMNAZJUM

NAGRODA  GŁÓWNA - BOJKE WIKTORIA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

WYRÓŻNIENIA           

- IGOR ROPELA – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku
- ROKSANA PILARSKA – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz