Zamknij
REKLAMA

"Akademia młodych 4". Rekrutacja do projektu od 12 listopada

08.32, 06.11.2019 A.D Aktualizacja: 08.40, 06.11.2019
Skomentuj
REKLAMA

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości STOLEM oraz Twin Media Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców powiatu lęborskiego do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach projektu „Akademia młodych 4”. W ramach projektu oferowane jest doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe i płatne staże przyuczające do zawodu. W ramach projektu można skorzystać:

z doradztwa zawodowego;
ze szkoleń kończących się egzaminem, które nadają kwalifikacje/kompetencje. Podczas szkoleń uczestnikom wypłacimy stypendium szkoleniowe, zapewnimy zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7, materiały szkoleniowe i dydaktyczne, wyżywienie, ubrania robocze;
z nawet 6-cio miesięcznych staży przyuczających do zawodu, ze stypendium stażowym w wysokości 1033,70 zł „na rękę”/m-c i ubezpieczeniem. Podczas staży uczestnikom zapewnimy zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7 oraz ubezpieczenie NNW.

Formy wsparcia, z jakich skorzystają uczestnicy projektu będą dostosowane do ich potrzeb, predyspozycji i oczekiwań. Do projektu zapraszamy osoby bez pracy (bierne zawodowo, niezarejestrowane w PUP) w wieku 18-29 lat. W sumie ze wsparcia skorzystają 54 osoby. Celem projektu jest zaktywizowanie wszystkich osób objętych wsparciem.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są w Lęborku w budynku Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, ul. Krzywoustego 1. Dokumenty rekrutacyjne i szczegółowe informacje nt. wsparcia są dostępne na stronie www.twinmedia.pl, profilu firmy na Facebook’u oraz pod numerem telefonu 796 000 054. Rekrutacja do projektu od 12 listopada.

Do kontaktu zapraszamy osoby bez pracy zainteresowane szkoleniami oraz stażem zawodowym, a także pracodawców, którzy poprzez staż przyuczą do zawodu swoich przyszłych pracowników.

Projekt „Akademia młodych 4” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

(A.D)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%