Zamknij
REKLAMA

zaginął kotek brytyjski Wczoraj przy ulicy Wojska Polskiego zaginął kotek brytyjski. Kotek jest szary(niebieski) z bursztynowymi oczami. znalazcę bardzo proszę o kontakt. czeka nagroda.23-08-2018 08:11:50

Joanna7
00

Komentarze (1)

Dział SprzedażyDział Sprzedaży

0 0

Dzień dobry,

mam przyjemność i satysfakcję reprezentować firmę zajmującą się od wielu, wielu lat projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych i e-sklepów.

Chciałabym zapytać, czy nie bylibyście Państwo zainteresowani stworzeniem od nowa Państwa strony gle24.pl z uwzględnieniem aktualnych trendów graficznych i najnowszych rozwiązań technicznych. Proponujemy zaprojektowanie serwisu od nowa a nie jego modyfikację, ponieważ jest to zdecydowanie szybsze, tańsze i łatwiejsze rozwiązanie.

Proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne i bez wątpienia mile Państwa zaskoczą.

Zwracam się do Państwa z taką propozycją, ponieważ w ciągu 3 ostatnich lat bardzo zmieniły się standardy zarówno funkcjonowania jak i projektowania wszystkiego, co związane jest z promocją i sprzedażą w Internecie. Standardem stała się mobilność stron i sklepów. Oprócz wykonania samego serwisu, chętnie zaproponujemy Państwu szereg usług związanych z promocją i reklamą, a także zapewnimy dedykowanego opiekuna i zapewnimy obsługę techniczną w całym okresie współpracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani to proszę o odpowiedź na mają wiadomość. Zachęcam również do podania numeru telefonu - chętnie przedstawię naszą ofertę i opowiem o szczegółach ewentualnej współpracy.

Więcej informacji znajdą Państwo również pod adresem: https://strony-www24.pl

Serdecznie pozdrawiam,

e-mail: [email protected]
telefon: 794-371-189 11:04, 14.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone