Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/22/1368Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: paraca na magazynie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Gdańska 35, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Kamila Gościńska
    Numer telefonu: 598667148
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie PUP Lębork
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    pomocnik operatora robota spawalniczego, obsługa suwnicy
    StPr/22/1566
    data rozpoczęcia pracy od 29.11.2022
    wynagrodzenie od od 27 PLN

    praca w ŻABCE godziny pracy :6.00-14.00 15.00-23.00
    StPr/22/1560
    data rozpoczęcia pracy od 28.11.2022
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    praca biurowa - Wydział Edulacji i Spraw Społecznych
    StPr/22/1554
    data rozpoczęcia pracy od 02.12.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    prace biurowe w Wydziale Organizacyjnym
    StPr/22/1555

    spawanie kontenerów i konstrukcji stalowych, obsługa suwnicy
    StPr/22/1556
    data rozpoczęcia pracy od 25.11.2022
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN

    spawanie drobnych elementów na stałym stanowisku spawalniczym, obsługa suwnicy
    StPr/22/1557
    wynagrodzenie od od 34 PLN

    segergacja detali wypalonych na laserze, pomocnik przy obsłudze gilotyn do cięcia blach, pomocnik przy obsłudze pras krawędziowych do giecia blach
    StPr/22/1558

    przewóz gazow technicznych
    StPr/22/1559
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    sklep ogólnospożywczy
    StPr/22/1551
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    szycie
    StPr/22/1548
    data rozpoczęcia pracy od 23.11.2022