Zamknij

Drogomistrz ds. utrzymania i nadzoru

Nr oferty: StPr/24/0346Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Słupska 18, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Zapraszam do aplikowania na stanowisko Drogomistrza w Obwodzie Drogowym w Lęborku. Proszę o złożenie kompletu dokumentów wymienionych w naszym ogłoszeniu na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pod linkiem: https://nabory.kprm.gov.pl/pomorskie/lebork/drogomistrz,136469,v7
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera - pakiet programów office
    • znajomość przepisów z zakresu ustawy o drogach publicznych, ustawy Prawo Budowlane oraz Prawa o ruchu drogowym
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Kompetencje: wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Subisława 5, 80-354 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Sonia Doszczeczko
      Numer telefonu: 585112519
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Zapraszam do aplikowania na stanowisko Drogomistrza w Obwodzie Drogowym w Lęborku. Proszę o złożenie kompletu dokumentów wymienionych w naszym ogłoszeniu na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pod linkiem: https://nabory.kprm.gov.pl/pomorskie/l
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów - praca Lębork i okolice
      StPr/24/0402
      data rozpoczęcia pracy od 30.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 370 PLN

      w/g programu stażu bezrobotnego
      StPr/24/0392
      data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      StPr/24/0393

      StPr/24/0394

      StPr/24/0395

      StPr/24/0397

      prace pomonicze w pizzerii
      StPr/24/0400
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      praca przy komputerze
      StPr/24/0401
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Nauczyciel plastyki w szkole specjalnej, wymiar czasu pracy 1/40 etatu ( 1 h tygodniowo)
      StPr/24/0383
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 400 PLN

      -praca przy komputerze, -rysowanie konstrukcji, -przygotowanie rysunków produkcyjnych, -przygotowanie zamówień do dostawców, -kontrola linii produkcyjnej.
      StPr/24/0386
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN