Zamknij

Policjant

Nr oferty: StPr/24/0357Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Toruńska 5, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - dbanie o bezpieczeństwo i porządek publiczny - szczegółowe informacje na stronie : www.dobor.pomorska.policja.gov.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub średnie branżowe. Służbę w Policji możesz pełnić jeżeli jesteś obywatelem Polski: o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystającym z pełni praw publicznych, posiadającym co najmniej średnie wykształcenie, posiadającym zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jesteś się podporządkować, dajesz rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Ponadto jeżeli jesteś mężczyzną powinieneś posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowejczyli mieć odbytą zasadniczą służbę wojskową lub zostać przeniesiony do rezerwy (odpowiedni wpis w książeczce wojskowej).
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Okopowa 15, 80-819 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Kornela Wieliczko
    Numer telefonu: 47 74 15 500
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: W dniu 25.04.2024r. o godz. 10.00 w sali 202 tutejszego urzędu pracy w Lęborku odbędzie się giełda pracy - spotkanie pracodawcy z kandydatami do pracy w policji. Kandydaci powinni zabrać ze sobą CV oraz dowód osobisty. Osoby bezrobotne zainteresowane
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów - praca Lębork i okolice
    StPr/24/0402
    data rozpoczęcia pracy od 30.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 370 PLN

    branża ogólnospożywcza, praca w Żabce
    StPr/24/0403
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    w/g programu stażu bezrobotnego
    StPr/24/0392
    data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    StPr/24/0393

    StPr/24/0394

    StPr/24/0395

    StPr/24/0397

    prace pomonicze w pizzerii
    StPr/24/0400
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    praca przy komputerze
    StPr/24/0401
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Nauczyciel plastyki w szkole specjalnej, wymiar czasu pracy 1/40 etatu ( 1 h tygodniowo)
    StPr/24/0383
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 400 PLN