Zamknij

Nauczyciel języka polskiego w szkole specjalnej

Nr oferty: StPr/24/0381Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Portowa 24, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel języka polskiego w szkole specjalnej, wymiar czasu pracy 1/8 etatu (5 h tygodniowo )
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.28
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 11.2
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: ukończone studia w zakresie pedagogiki specjalnej i języka polskiego
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" Agnieszka Caronia
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Portowa 24, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Emilia Gruda-Sławińska
    Numer telefonu: 723-282-078
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    branża ogólnospożywcza
    StPr/24/0406
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    obsługa klienta, godziny pracy: od 08:00 do 16:00 10:00 do 18:00
    StPr/24/0408
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    terapia psychologiczna, wymiar czasu pracy 10/20 tyg.
    StPr/24/0410
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 3 176,5 PLN

    - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów - praca Lębork i okolice
    StPr/24/0402
    data rozpoczęcia pracy od 30.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 370 PLN

    branża ogólnospożywcza, praca w Żabce
    StPr/24/0403
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    w/g programu stażu bezrobotnego
    StPr/24/0392
    data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    StPr/24/0393

    StPr/24/0394

    StPr/24/0395

    StPr/24/0397