Zamknij
REKLAMA

Czy jeżdżą jeszcze melex na wydmy?

Poszukuję miłej dziewczyny chętnej na wspólne spędzenie czasu. Jestem w Łebie do 18 września. Jeśli jesteś chętna zostaw komentarz

Witam. Pozdrawiam sliczna dziewczyna, ktora siedziala w Pancakes w Łebie 12.09.2018 ok 20:00 ze swoim chlopakiem, ktory ogladal jakies gierki na telefonie i jadł naleśniki, a Ty Się nudzilas. Bylas w bialej spudnicy, bialej bluzce i wisniowym swetrze.Jak chcesz to się odezwij. Chcetnie cie poznam. Chlopak ze stolika obok.

Witam, w nocy z 9 na 10 września w Port Łeba Club zgubiłam telefon Xiaomi srebrny z pożółkłą obudową. Na uczciwego znalazcę czeka nagroda.

Dzieki za zajebanie dokumentów i hajsu nie dość ze wszystko za darmo to kurwa i tak kradną. ????

Poszukiwane dwie kelnerki z baru Ambrozja.!!!

Witam W kawiarni „Zakątek Klary” został znaleziony dowód rejestracyjny na nazwisko A. Celiński. Jeżeli ktoś ma jakiś z nim kontakt proszę o przekazanie ????

Dnia 5-09-2018 znaleźliśmy telefon marki Samsung w #portlebaclub - zapraszamy po odbiór

hej, szukam chłopaka który zagadał do mnie i mojej koleżanki w Choczewie i powiedział że pojechał nie tym busem i czekał na wujka. miał na sobie biała bluzę z kapturem, czarna nerke, białe Adidasy i różowego balona. Brunet z ładnym uśmiechem. jeśli to widzisz polajkuj posta. ????

Uwaga osoby spacerujące na plaży wschodniej. Od kilku dni chodzi tam para z dwoma psami rasy wilczak lub coś podobnego. Psy są agresywne wobec innych zwierząt i ludzi, chodzą bez smyczy i kagańca i nie słuchają właścicieli. Po zwróceniu uwagi osoby te(zwłaszcza dziewczyna) stają się agresywne i wulgarne. Straszą nawet sądem.

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone