Zamknij
REKLAMA

Święto Policji w Lęborku

12:29, 20.07.2017 | .
Skomentuj
REKLAMA

22 akty mianowania na wyższe stopnie policyjne wręczono policjantom podczas tegorocznych obchodów Święta Policji. Lęborscy policjanci świętowali w czwartek 20 lipca na terenie KPP Lębork.

Na uroczystości obecny był I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Krzysztof Kozelan, pojawili się również lokalni samorządowcy.

Podczas uroczystości Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Lęborku wręczyli funkcjonariuszom 22 akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz 2 wyróżnienia dla pracowników cywilnych.

Srebrną odznaką „Zasłużony Policjant” nadaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, w uznaniu szczególnych zasług w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania porządku publicznego oraz za długoletnią służbę i sumienne wykonywanie obowiązków w służbie państwa,odznaczono mł. insp.Andrzeja Podlesia a brązową odznaką „Zasłużony Policjant” asp. sztab. Krzysztofa Kobielaka.

 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KlemensKlemens

4 0

No to czekamy z niecierpliwością na kolejną aferę w lęborskiej KPP bo na 101 % takowa będzie! Może w końcu łapówkarzom i tym, którzy układają się ze złodziejami i przekrętami łapki uschną! 15:38, 20.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz