Zamknij
REKLAMA

Lęborska jednostka Policji ma nowego komendanta

12:38, 10.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W dniu dzisiejszym (10.12.2021) mł. insp. Tomasz Majkowski został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku. Ze sztandarem lęborskiego garnizonu uroczyście pożegnał się nadkom. Mariusz Mejer, który przejmie dowodzenie Komendą Miejską Policji w Słupsku. Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku osobiście wręczył wymienionym funkcjonariuszom rozkazy personalne.

Dziś o godzinie 9:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Lęborku odbyła się podwójna uroczystość. Policjanci oraz włodarze powiatu i miasta Lęborka pożegnali dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku, nadkom. Mariusza Mejera, który obejmie stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku i przywitali mł. insp. Tomasza Majkowskiego, mianowanego z dniem dzisiejszym na stanowisko Komendanta lęborskiej jednostki Policji.

Ceremonii pożegnania dotychczasowego i wprowadzenia nowo mianowanego Komendanta dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku, nadinsp. Andrzej Łapiński, wręczając wymienionym funkcjonariuszom rozkazy personalne. W uroczystości uczestniczyli Starosta Powiatu Lęborskiego, Pani Alicja Zajączkowska oraz Burmistrz Miasta Lęborka, Pan Witold Namyślak.

Mł. insp. Tomasz Majkowski służbę w Policji rozpoczął w 1995 roku, przechodząc różne jej etapy. W swojej karierze zawodowej pracował w wydziale kryminalnym, a od 2009 roku piastował funkcję I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku. Od października br. pełnił obowiązki Komendanta słupskiej jednostki.

Obydwu Komendantom gratulujemy i życzymy satysfakcji z pełnienia służby na nowych stanowiskach.

Źródło: pomorska.policja.gov.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Gość Gość

1 1

Żona Pana komendanta też awansowała? Mam nadzieję,że skończy się jej odnoszenie w tej komendzie. 06:48, 11.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%