Zamknij
REKLAMA

Wspólnie świętowali Dzień Seniora

11.42, 11.10.2022 KL Aktualizacja: 11.49, 11.10.2022
Skomentuj Fot. Gmina Cewice
REKLAMA

Z okazji Dnia Seniora w Domu Kultury w Maszewie Lęborskim zorganizowano uroczyste spotkanie. Szanowni seniorzy zostali ugoszczeni, otrzymali drobne upominki i moc życzeń.

8 października w Domu Kultury w Maszewie Lęborskim zorganizowano Dzień Seniora. Seniorom podziękowano za życiowe doświadczenie i mądrość, którą dzielą się z młodszym pokoleniem. W tym szczególnym dniu, życzenia zdrowia, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń złożył Wójt Gminy Cewice Jerzy Bańka wraz z Sołtysem sołectwa Maszewo Lęborskie Janem Itrychem oraz Radą Sołecką Maszewa Lęborskiego. Życzenia złożyli również Radni Gminy Cewice Zbigniew Tryba i Katarzyna Drywa.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny zespołu Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Lęborka oraz trębacze Oskar Kunkel i Filip Kościelski. Gminna Biblioteka Publiczna w Cewicach oraz Filia Gminnej Biblioteki  w Maszewie Lęborskim przygotowała dla wszystkich uczestników miłe upominki, które rozdała emerytowana bibliotekarka Pani Grażyna Bońkowska. Radna Gminy Cewice Katarzyna Drywa odwiedziła z kolei najstarszych seniorów sołectwa Maszewo Lęborskie, którzy ze względów zdrowotnych nie mogli przybyć na uroczystość. Miłą niespodzianką była obecność na uroczystości 97-letniej Pani Moniki, najstarszej seniorki sołectwa Maszewo Lęborskie. Było uroczyście i wzruszająco. Spotkanie przebiegało w atmosferze życzliwości i wzajemnego szacunku, a wszystko po to, by najstarsi mieszańcy Maszewa Lęborskiego mogli poczuć się wyjątkowo, by mieli świadomość, jak wiele im zawdzięczamy i jak ważną tworzą społeczność.

Źródło: Gmina Cewice

(KL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%