Zamknij
REKLAMA

Remont generalny GOK-u w Nowej Wsi Lęborskiej

13.09, 18.10.2022 KL Aktualizacja: 13.22, 18.10.2022
Skomentuj Fot. UG Nowa Wieś Lęborska
REKLAMA

W Nowej Wsi Lęborskiej rozpoczął się remont generalny Gminnego Ośrodka Kultury. Techniczna modernizacja obiektu do obowiązujących standardów znacząco poprawi komfort korzystania z oferty GOK-u.

Przeprowadzone prace mają na celu powstrzymanie dalszej degradacji budynku Gminnego Ośrodka Kultury, a także techniczną jego modernizację. Zaplanowano przebudowę kluczowych instalacji (wentylacyjnej, gazowej, elektrycznej, ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania), a także prace zewnętrzne - wzmocnienie ścian, wymianę pokrycia dachowego, odprowadzenie wód opadowych z dachów i terenów utwardzonych do rzeki – poprzez instalację kanalizacji deszczowej, doprowadzenie instalacji gazu do kotłowni oraz utwardzenie terenu przyległego z budową parkingu dla pojazdów. Dodatkowo planuje się również adaptację akustyczną auli.

Techniczna modernizacja obiektu do obowiązujących standardów znacząco poprawi komfort korzystania z oferty GOK-u. Poprawa akustyki w auli przyczyni się do wzrostu jakości odbioru wszelkich wydarzeń i zajęć o charakterze muzycznym, w tym w szczególności zajęć wokalnych, koncertów, itp.

Inwestycja realizowana jest w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Całkowity koszt inwestycji to 2.043.362,16 zł, natomiast promesa BGK wynosi 1.839.025,94 zł.

Źródło: UG NWL

 

(KL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%