Zamknij
REKLAMA

Przebudowa ul. Bałtyckiej

11.10, 23.09.2022 KL Aktualizacja: 11.17, 23.09.2022
Skomentuj Fot. Miasto Łeba
REKLAMA

Ul. Bałtycka w Łebie będzie przebudowana. W najbliższych dniach rozpoczynają się prace, które poprawią stan techniczny ulicy oraz dostosują ją do obowiązujących w przepisach budowlanych parametrów.  Na ulicy i w mediach pojawiły się komunikaty dla mieszkańców.

Obecnie stan techniczny drogi jest niezadowalający - jezdnia zbudowana jest z płyt betonowych i występują na niej liczne uszkodzenia. W ramach inwestycji powstanie dwukierunkowa jezdnia z nawierzchnią z betonu asfaltowego wraz z dostosowaniem konstrukcji jezdni w celu uzyskania wymaganych w przepisach parametrów, obustronny chodnik z kostki, kanalizacja deszczowa oraz kanał technologiczny.

Kwota inwestycji wynosi 1.838.850,00 zł, a planowany termin zakończenia prac przewidziano na połowę kwietnia 2023 r.

W związku z rozpoczynającymi się wkrótce robotami Miasto wystosowało do mieszkańców komunikat, który pojawił się na słupach ulicznych i w mediach społecznościowych Urzędu.

Nawiązując do powyższego i do informacji rozwieszonej na ulicy Bałtyckiej przypominamy, że w związku z rozpoczęciem robót uprasza się właścicieli nieruchomości przy ulicy objętej przebudową o usunięcie do dnia 26.09 br. wbudowanego wcześniej w pas drogowy materiału - chodzi tutaj m.in. o elementy zjazdów – przykładowo kostka, krawężniki itp. W przypadku nieusunięcia wskazanego powyżej materiału Wykonawca usunie elementy i nie będzie możliwości ich odzyskania. (Łeba Miasto/facebook)

(KL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%